1. بیمه آتیه زنان خانه دار

  بیمه امین پاسارگاد
 2. بیمه عمر و ازدواج

  بیمه امین پاسارگاد
 3. بیمه عمر و بازنشستگی

  بیمه امین پاسارگاد
 4. بیمه تحصیلات

  بیمه امین پاسارگاد
 5. بیمه آتیه کودک و نوجوان

  بیمه امین پاسارگاد
 6. بیمه عمر و آتیه خانواده

  بیمه امین پاسارگاد
 7. پوشش های بیمه عمر

  بیمه امین پاسارگاد
 8. دریافت وام

  بیمه امین پاسارگاد
 9. نیاز شما به بیمه عمر

  بیمه امین پاسارگاد

بیمه امین پاسارگاد /درگاه خدماتی / خدمات گردشگری ویژه بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه امین پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور قدردانی از حسن اعتماد شما عزیزان، خدمات رفاهی متنوعی را برای بیمه گذاران خود تدارک دیده است.

ازجمله این خدمات، خدمات گردشگری ویژه دارندگان بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می باشد. این خدمات با همکاری دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری مهرآیین که از دفاتر معتبر و خوشنام در عرصه خدمات گردشگری داخلی و بین المللی می باشد، ارایه می گردد. امید است با لطف پروردگار در این خدمت جدید بتوانیم خاطرات بیادماندنی و لذت بخشی را برای شما عزیزان فراهم آوریم. انتخاب تورمسافرتی، هتل ایده آل و پرواز خوب با هزینه مناسب، بخشی از دغدغه هایی است که افراد قبل از سفر با آن روبه رو هستند. آشناترین گزینه برای افراد، جست و جو از آشنایان یا سرزدن به یک آژانس نزدیک محل سکونتشان است.
آیا برای شما پیش آمده پس از اتمام این برنامه ریزی ها برای سفر و اختصاص هزینه های هنگفت از انتخابتان پشیمان شده باشید؟
آیا مقصدی را انتخاب کرده اما به دلیل کمبود بودجه، منصرف شده و مجبور به انتخاب مقصد دیگری شده اید؟
 با پیوستن به جمع کثیر بیمه گذاران بیمه پاسارگاد و دریافت کارت های باشگاه همسفران مهرآیین به تمامی این مشکلات خاتمه داده و از امتیازات این بیمه بهره مند گردید. بیمه پاسارگاد برای تمامی دارندگان بیمه عمر و تامین آتیه که ذخیره ریالی آنها بیش از 30,000,000 ريال است کارت عضویت باشگاه را صادر و توسط نماینده مربوطه بدست بیمه گذاران می رساند. بیمه شدگان می توانند پس از دریافت کارت و تکمیل فرم مربوطه باحضور در دفتر باشگاه مهرآیین براساس میزان ذخیره ریالی و اختصاص مبلغ اعتبار کارت نسبت به فعال نمودن و استفاده از مزایای کارت اقدام نمایند.

انواع و مزایای کارت ها

بیمه شدگان عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد که ذخیره ریاضی آنها بین 30.000.000 ريال تا 60.000.000 ریال باشد می توانند اعتباری به میزان 15.000.000 ريال دریافت نموده و تا سقف این اعتبار از خدمات مسافرتی و گردشگری مهرآیین استفاده نمایند.
کارت این گروه + Classic خواهد بود. بیمه شدگان عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد که ذخیره ریاضی آنها بیش از 60.000.000 ریال باشد می توانند اعتباری به 30.000.000 ريال دریافت نموده و تا سقف این اعتبار از خدمات مسافرتی و گردشگری مهرآیین استفاده نمایند. کارت این گروه + Gold خواهد بود.

نحوه استفاده از کارت

اعضاء باشگاه همسفران مهر آیین می توانند پس از دریافت اطلاعات خدمات گردشگری مهرآیین در سایت باشگاه و یا ارتباط با مرکز ارتباط با مشتریان (مشاوره تلفنی) و انتخاب خدمات مورد نظر به دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری مهرآیین مراجعه و نسبت به انعقاد قرارداد و خرید نقد یا اعتباری خدمات گردشگری اقدام و صورتحساب خود را دریافت نمایند. مشاوران شما در مهرآیین همواره آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات اعضای محترم باشگاه همسفران مهرآیین می باشند.

ویژگی های انواع کارت های باشگاه

صدور کارت های غیر بانکی با نام اعضا به همراه نام کاربری و رمز عبور
کارت + Classic با سقف اعتبار 15.000.000ريال
کارت + Gold با سقف اعتبار 30.000.000 ريال
امکان مشاهده آنلاین میزان اعتبار اولیه، مصرف شده و باقیمانده و خدمات استفاده شده از طریق وب سایت امکان خرید خدمات باشگاه و پرداخت بصورت نقد تا یک ماه پس از خرید بدون کارمزد امکان خرید خدمات و پرداخت طی 6 قسط با کارمزد 22 % سالانه (11 % شش ماهه) عدم امکان نقد شدن کارت های باشگاه همسفران مهرآیین شارژ مجدد اعتبار پس از پرداخت اقساط دارای تاریخ اعتبار دو ساله از زمان صدور کارت (تاریخ اعتبار بر روی کارت درج گردیده است) برخورداری از اعتبار باشگاه همسفران مهرآیین جهت خرید خدمات گردشگری و افزایش قدرت خرید برخورداری از کاملترین، باکیفیت ترین و معتبر ترین سبد خرید خدمات گردشگری بهره مندی از امتیازات، تخفیفات، جوایز و جشنواره های خرید

نحوه باز پرداخت اقساط

روش اول،خرید نقدی: در این روش اعضا با پرداخت کل مبلغ خرید از تخفیفات ویژه برخوردار خواهند گردید.
روش دوم،بازپرداخت 1 ماهه: در این روش اعضا می توانند مبلغ خدمات خریداری شده را تا 30 روز پس از تاریخ خرید به حساب معرفی شده از سوی مهرآیین در هنگام خرید واریز نمایند. در این صورت هیچگونه کارمزدی به مبلغ خدمات اضافه نخواهد گردید. بدیهی است در این روش امکان استفاده از تخفیفات وجود نخواهد داشت.
روش سوم،بازپرداخت اقساطی (6ماهه): در این روش اعضا می توانند مبلغ خدمات خریداری شده را طی 6 قسط ماهانه با کارمزد 22% سالانه (11% شش ماهه) از تاریخ خرید، پرداخت نمایند.
جدول تاریخ اقساط به همراه کارمزد در صورتحساب خرید خدمات درج گردیده و اعضا می بایست نسبت به پرداخت اقساط خود در تاریخ ذکر شده در صورتحساب اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم پرداخت اقساط، مبلغ فوق از تضامین ایشان (سازمانی یا انفرادی) کسر خواهد گردید. نکته: در صورتی که هزینه خدمات گردشگری خریداری شده بیشتر از اعتبار اعضا باشد، الباقی هزینه می بایست بصورت نقد در هنگام عقد قرارداد از سوی اعضا پرداخت گردد.

برخی از خدمات باشگاه

تورهای لوکس داخلی و خارجی
 رزرواسیون هتل های داخلی و خارجی
پروازهای داخلی و بین المللی
بیمه نامه های مسافرتی بیمه پاسارگاد
کشتی های تفریحی کروز
صدور کارت های بانکی بین المللی MasterCard و VISA
سیم کارت های بین المللی
 گردشگری الکترونیکی
مدیریت و برگزاری سمینارها، نمایشگاه ها و جشنواره ها

بیمه عمر یعنی یک پس انداز ، یک سرمایه گذاری با بهترین مزایا ، یک پوشش برای شما و خانواده شما ، یک پشتیبانی مالی ، پس اندازی طلایی برای کسانی که به فکر آینده هستند.

همه ما خوب می دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه های تحصیلی، ازدواج، مسکن و... فرزندانمان افزایش یافته طرح های بیمه آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می دهد برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید.

زنان خانه دار می توانند از مبالغی که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید را به این بیمه نامه اختصاص دهند و اطمینان داشته باشند که این پس انداز به طور منظم و سیستماتیک برای آنها سرمایه گذاری می شود.

مبالغی را که برای آن برنامه ریزی ندارید می توانید آن را به عنوان سپرده در بیمه نامه خود قرار دهید و از سود تضمینی این بیمه نامه   بهره مند شوید.   سود سپرده  به صندوق بیمه نامه عمر و تامین آتیه واریز می کند.